O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „EMIX” funkcjonuje na rynku od roku 1991. Jego założycielem jest Stanisław Pacek. 
Przedsiębiorstwo swoją działalność rozpoczęło od produkcji lodów w proszku do automatów lodziarskich, co wyznaczyło główny kierunek produkcyjny, jakim jest produkcja koncentratów deserów. 

Nasza oferta produktowa obejmuje również szeroki asortyment dodatków cukierniczych oraz pakowanych produktów spożywczych.
Naszym klientom oferujemy zarówno produkty w opakowaniach detalicznych, jak i w opakowaniach dla cukierni i gastronomii.
W naszej ofercie konsument znajdzie  wyroby o bogatej gamie asortymentowej i smakowej, która może zaspokoić wyszukane gusta i potrzeby.

Głównym kierunkiem sprzedaży przedsiębiorstwa jest rynek krajowy obsługiwany przez różne kanały dystrybucji.
Nasze produkty cieszą się również dużym powodzeniem za granicą.
W wyniku zachodzących zmian  w handlu detalicznym i hurtowym oraz rosnącego udziału w rynku dużych sieci handlowych wiele naszych wyrobów pojawia się na półce pod markami sieciowymi.
Mocnymi stronami firmy są nowoczesne produkty podążające za zmieniającymi się wymogami rynku, doświadczona i odpowiedzialna kadra oraz uczciwość i solidność w obsłudze naszych odbiorców. Wszystkie te czynniki tworzą pozytywny wizerunek firmy.

Wyroby PPH Emix są produkowane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa żywności. Aby osiągnąć ten cel w 2003 roku firma wdrożyła system HACCP.
Ponadto w 2010 roku został wdrożony i corocznie jest certyfikowany Standard IFS – wersja 6.
Przyjęta przez przedsiębiorstwo dewiza stopniowego rozwoju sprawia, że w sposób proporcjonalny rozwija się wielkość produkcji i siły sprzedaży, co daje poczucie bezpieczeństwa funkcjonowania firmy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.